Hakkımızda Ürünler Referanslar Haberler
   
1994 yılında faaliyete başlayan Yasir Ticaret 20 yıllık deneyimin verdiği güven ile İstanbul’un önde gelen dağıtım firmalarından biri olmuş ve bu yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Profesyonel personel ve tecrübeli satış ekibi ile kaliteli hizmetten ödün vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamış ve bu yolunda başarılarını sürdürecektir.

Profesyonel düşünce ve amatör ruh çerçevesinde,gösterdiği iş azmi ile her zaman ilk sırada tercih edilen Yasir Ticaret kalite çıtasını her geçen gün arttırarak İstanbul’un her noktasına dağıtım yapacak derecede lojistik güce sahip olup müşterilerine devamlı ve en kaliteli hizmeti vererek kendini distribütörlük sektöründe en iyi şekilde kabul ettirmiştir.

Her geçen gün kendini biraz daha geliştiren firmamız eğitimli profesyonel ekibi ile sıfır hata oranında hizmet verebilme ve bunlarında yanında müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamış olmanın verdiği güvenle 2014 yılında da yeni atılımlar yapmış İstanbul perakende sektörüne yeni ürünleri kazandırmayı hedefleyen firmamız müşterilerine bol çeşitlilik ve kaliteli ürünleri ile kazandırırken kazanmayı ve ürün portföyünü geliştirmeyi hedeflemektedir.

2014 yılınından ticari açıdan karlı şekilde ayrılarak herkesin kazançlı bir yıl geçirmesini diler, başarılı ve huzur dolu yıllar dileriz.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
HULUSİ ARSLAN